Jak Zaoszczędzić Mnóstwo Nerwów i Zyskać Setki Godzin Rocznie?

Zbieranie dokumentacji, rozliczanie czasu pracy i wynagrodzeń kierowców brzmi przyjemnie dla osób, które nie zajmują się rozwojem własnego biznesu. Osoby prowadzące firmę transportową tracą na to setki godzin rocznie.

Do tego dochodzą ciągłe problemy z terminowymi płatnościami od klientów…

Starasz się sprostać rosnącym wymogom prawnym, ale rząd i komisja Unii Europejskiej cały czas robią Ci pod górkę?

Masz mętlik w głowie i tracisz dziesiątki godzin w związku z kolejną nowelizacją przepisów w ramach Pakietu Mobilności, czy Polskiego Ładu 2.0?

Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu!

Każdego dnia poskramiamy podatki, biurokrację i księgowość, na które Ty tracisz mnóstwo czasu i nerwów. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, a Ty skupisz się na zarabianiu pieniędzy.

Z S&M otrzymujesz gotowe rozwiązania przy minimalnym wkładzie swojego czasu. Zdejmiemy z Twoich barków całą odpowiedzialność. Wystarczy jeden telefon i wszystko załatwione. Po co szukać specjalistów, skoro możesz mieć ich w jednym miejscu? Nie musisz wydawać (często niemałych) pieniędzy i tracić czasu na szukanie odpowiednich osób. W każdej chwili możesz skorzystać z naszej pomocy.

Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację, podczas której dobierzemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i zajmiemy się wyceną.

Kancelaria Szostek & Markwitz To Usługi Dopasowane Do Twoich Potrzeb:

  • Bądź zawsze na bieżąco z podatkami – nasi specjaliści zadbają o Twoje pieniądze tak samo dokładnie,  jak o swoje własne. Liczy się każdy grosz.
  • Licencje i certyfikacja  – krok po kroku przeanalizujemy wymagane dokumenty, które są niezbędne do prowadzenia Twojej działalności. Czegoś brakuje? Zajmiemy się uzyskaniem potrzebnych dokumentów za Ciebie.
  • Zatrudnienie kierowców  – wiemy, że skompletowanie pełnej teczki pracowniczej może graniczyć z cudem. A ilość dokumentów przyprawić o ból głowy…  Dlatego zajmiemy się wszystkim od A do Z i dopilnujemy najmniejszych szczegółów, aby Twój pracownik był gotowy do wyjazdu. 
  • Legalizacja zatrudnienia – spora ilość kierowców dostępnych na rynku, to osoby spoza Unii Europejskiej. Zatrudnienie obcokrajowca = JESZCZE WIĘCEJ dokumentów i kontaktów z urzędnikami. Nie martw się. Wszystko załatwimy.
  • Księgowość  – z reguły przedsiębiorcy postrzegają księgowość jako obowiązkowy koszt. My pokażemy Ci, że jest inaczej. Zajmiemy się optymalizacją kosztów i weźmiemy na siebie całą odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń Twojej firmy. 
  • VAT-REF – Twoi kierowcy za granicą generują sporą ilość kosztów w krajach UE? Pomożemy Ci w odzyskaniu podatku VAT zapłaconego poza granicami Polski. Z naszą pomocą zaoszczędzisz nawet do 25% zagranicznych wydatków.
  • Niezapowiedziana kontrola – oszczędzimy Ci mnóstwo niepotrzebnego stresu i nerwów. W przypadku kontroli z Urzędu Skarbowego, ZUS, Inspekcji Transportu Drogowego, czy PIP reprezentujemy Cię osobiście. Gwarantujemy, że z naszą pomocą Twoja firma przejdzie ją bezboleśnie.

Możesz skorzystać z synergii, którą daje współpraca naszych specjalistów z różnych dziedzin w jednym miejscu i zdobyć znaczącą przewagę na rynku. Zyskaj więcej i załatwiaj większość spraw związanych ze swoją działalnością w jednym miejscu współpracując z kancelarią Szostek & Markwitz bez dodatkowych formalności.

Zgoda na kontakt
Jak mogę Ci pomóc?

Wypełnij formularz, a jeden z naszych specjalistów odpowie Ci, tak szybko jak to możliwe!

Nasze usługi