Co mówią o nas klienci?

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, gdzie Twoje potrzeby są naszym priorytetem, a inspiracja do rozwoju biznesu jest na wyciągnięcie ręki. Twój sukces to nasz cel.

Kompetencja tej firmy pokazała mi z jak profesjonalnym biurem księgowym mam przyjemność współpracować.
Konrad M
Polecam. Najlepsi w Poznaniu w działalności księgowej.
Firstname Lastname
Taxidermy gochujang quinoa edison bulb chillwave succulents waistcoat. Austin viral celiac twee adaptogen. Tumblr plaid VHS, sustainable vegan affogato 90’s. Vibecession retro ennui glossier, street art asymmetrical semiotics. Craft beer adaptogen affogato cornhole PBR&B vexillologist 8-bit hella migas.
Tymek M
Nienawidzę papiedrologii i urzędów… na samą myśl mam odruch wymiotny. W S&M znalazłem antidotum na te wszystkie sprawy urzędowe. Początkowo zlecałem im tylko księgowość – jak się później okazało, potrafią dużo więcej i że ogarniają wszystkie sprawy związane z firmą, np. jakieś pozwolenia, licencje, papiery do zatrudnienia kierowców itd. itd. To gdy tylko mam jakiś pomysł, czy problem dzwonię do mojego opiekuna i sprawa załatwiona. Co najwyżej podpisuje pełnomocnictwo i robię przelew, a całą resztą zajmuje się Pan Krystian i jego pracownicy.
Sławomir M – branża transportowa
Biuro Rachunkowe Szostek & Markwitz to ambasadorzy rzetelności i profesjonalizmu. Bardzo polecam.
Hanna G
Farm-to-table air plant master cleanse echo park, cronut chicharrones kale chips. Authentic gluten-free butcher vegan. Art party kombucha cronut marfa. Readymade gastropub edison bulb, kale chips cronut kickstarter keytar.
Firstname Lastname
Polecam stawiają w swojej pracy przede wszystkim na jakość.
Marta W
Pełne zaangażowanie w swoją pracy, pomoc w każdej sytuacji. Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego biura rachunkowego to polecam.
Jerzy H
Dzięki współpracy mam zawsze wszystko sprawdzone i dopięte na ostatni guzik, a czas, który zostaje dla mnie poświęcam rodzinie, która jest mi bardzo wdzięczna.
Marek P
Przyszedłem do S&M z problemem w płynności VAT. Moja firma zajmuje się importem towarów z Chin, przez co musieliśmy zamrażać ogromne pieniądze w podatku od importu. Poprzednie biuro nie mogło znaleźć rozwiązania przez prawie 3 lata, gdzie nie raz prosiliśmy o pomoc. W przypadku S&M było zupełnie inaczej. Już po pierwszym telefonie problem został rozwiązany, a firma z miesiąca na miesiąc przestała mieć problemy z płynnością. Właściciel biura zna się na rzeczy i podczas krótkiej rozmowy potrafi znaleźć kilka różnych rozwiązań. Gorąco polecam.
Krzysztof L
Polecam. Bardzo pomocne biuro rachunkowe z ofertą przystępnych cen
Ania W
Polecam serdecznie wszystkim przedsiębiorcom czy osobom prywatnym, którzy stawiają na rozwój i różnorodność własnej firmy. Ci fachowcy na pewno Wam w tym pomogą. Ja jako właściciel dość sporej firmy motoryzacyjnej jestem bardzo zadowolony.
Jacek M
„Kancelaria Szostek&Markwitz naprawdę dba o to, aby klient się nie stresował i mógł skupić na swojej pracy. Podczas kontroli z Urzędu, która odbywała się u mnie w lokalu, Pan Krystian osobiście obsługiwał kontrolera, reprezentując moją firmę. Przed samym spotkaniem z kontrolerem, razem z moim księgowym ustaliliśmy strategię działania. Mój wkład w te wszystkie czynności był minimalny – na samo słowo kontrola pocą mi się ręce ze stresu… 
Sama kontrola przeszła błyskawicznie i bez żadnych negatywnych konsekwencji. Gorąco polecam współpracę z firmą Szostek&Markwitz!
Karol K – Branża Retail
Doskonale działające biuro rachunkowe z doświadczeniem w branży. Dzięki kadrze jaką dysponują nie muszę się już przejmować sprawami firmy i mogę spać spokojnie.
Leszek K
Profesjonaliści w swoim fachu. Bardzo się cieszę, że ich wybrałem ponieważ nie dość, że mają super usługi to jeszcze do tego bardzo elastyczny cennik za ich wykonywanie.
Cyprian O
Firma z doświadczeniem jeżeli chodzi o obsługę różnych podmiotów gospodarczych od osób fizycznych po spółki. Dzięki wsparciu ich firmy jako klient nie muszę się zbytnio martwić, a czas zaoszczędzony jest tylko dla mnie i mojego hobby.
Jerzy H
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Świetny kontakt, pełen profesjonalizm i wysoką kulturą księgowych. Oprócz tego konkurencyjne ceny za usługi. Odkąd jesteśmy klientami S&M możemy się skupić wyłącznie na produkcji. Z czystym sumieniem polecamy.
Agata B. ARTREE
Firma godna polecenia. Po doświadczeniach z poprzednią księgowością, śmiało mogę polecić. Wszystko w terminie, pan Krystian dba o interesy mojej firmy, informuje o potencjalnych opłatach, pomaga tez w problemach nie koniecznie księgowych. Polecam!
Adrian K
Zanim pierwszy raz przyszłam do S&M, prowadziłam firmę już od ponad roku, to właśnie w tym okresie miałam ogromne problemy z podatkami. Poprzednie biuro co miesiąc przesyłało coraz większe kwoty do przelania do Urzędu, a w kieszeni zostawało mi coraz mniej. Na pierwszym spotkaniu z Panem Krystianem przedyskutowaliśmy wszystkie możliwości wyjścia z tych problemów. Dowiedziałam się, co robiłam źle oraz jak dużo rzeczy nie dostarczałam do poprzedniego biura (i ile przez to straciłam pieniędzy). Przez 6 miesięcy wraz z S&M udało nam się wyjść na prostą z podatkami, teraz już doskonale wiem, jak działa VAT i że nie jest tym samym, co „liniówka”… ale też dowiedziałam się na co zwrócić uwagę, aby w kieszeni zostało „coś” po zapłaceniu podatków.
Magdalena K. – branża IT
Przyszedłem do Szostek&Markwitz z problemem w płynności finansową. Moja firma zajmuje się importem towarów z Chin, przez co musieliśmy zamrażać ogromne pieniądze w podatku od importu. Poprzednie biuro nie mogło znaleźć rozwiązania przez prawie 3 lata, gdzie nie raz prosiliśmy o pomoc… W przypadku Szostek&Markwitz było zupełnie inaczej. Już po pierwszym telefonie problem został rozwiązany, a firma z miesiąca na miesiąc przestała mieć problemy z płynnością. Właściciel biura zna się na rzeczy i podczas krótkiej rozmowy potrafi znaleźć kilka różnych rozwiązań. Gorąco polecam.
Krzysztof L – ecommerce