Usługi Księgowe w Kancelarii Szostek&Markwitz

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce często jest wyzwaniem z powodu zawiłości administracyjnych i ogromu biurokratycznych przeszkód. W Kancelarii Szostek&Markwitz zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie napotykają przedsiębiorcy, dlatego oferujemy profesjonalne usługi księgowe, które pomagają uwolnić potencjał Twojego biznesu i znacząco ograniczyć czas spędzony na obowiązkach administracyjnych.

Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto zacząć współpracować z nami, zapoznaj się z poniższymi wartościami jakie dostarcza nasza usługa:

Nasza kancelaria oferuje szeroki zakres usług księgowych i podatkowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy 3 pakiety obsługi księgowej. Świadczymy usługi zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i różnych typów spółek. Nasz zespół specjalistów doświadczonych w zakresie księgowości, podatków oraz finansów stale podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać nieustannym zmianom w przepisach prawa, zapewniając zgodność z lokalnymi i unijnymi regulacjami.

Przydzielamy stałego dedykowanego opiekuna do spraw księgowości Twojej firmy, który będzie do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach pracy biura. Dzięki temu masz pewność, że wszelkie sprawy związane z finansami Twojego przedsiębiorstwa będą załatwiane sprawnie i profesjonalnie. Dzięki temu nie będziesz przełączany miedzy różnymi osobami by załatwić swoje sprawy a telefony i maile będą trafiać bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za Twoje sprawy.

Dla Twojego komfortu udostępniamy portal klienta, przez który masz nieograniczony dostęp do swoich dokumentów oraz możesz przesyłać dokumenty do biura w formie elektronicznej. Specjaliści kancelarii Szostek&Markwitz mają doświadczenie w obsłudze online klientów z całej Polski, co sprawia, że kontakt za pomocą komunikatorów, wideokonferencji, maili czy telefonu jest łatwy i wygodny.

Rozumiemy, jak stresujące i irytujące może być załatwianie spraw swojej firmy przed Urzędem Skarbowym, ZUS czy innymi urzędami. Chętnie podejmiemy się reprezentowania Cię podczas kontaktów z urzędami, pomagając zaoszczędzić Twoje nerwy oraz zapobiegając negatywnym konsekwencjom nieumiejętnego prowadzenia spraw urzędowych.

Kancelaria Szostek&Markwitz zapewnia bezpieczeństwo świadczenia usług księgowych dzięki wysokiemu ubezpieczeniu na wypadek błędów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę, pokrywając wszelkie odsetki i kary za ewentualne błędy w ramach posiadanego ubezpieczenia OC.

Zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspomóc rozwój Twojego biznesu poprzez profesjonalne dostosowane do Twoich potrzeb.

Miesięczny cykl obsługi księgowej

Zgoda na kontakt
Jak mogę Ci pomóc?

Wypełnij formularz, a jeden z naszych specjalistów odpowie Ci, tak szybko jak to możliwe!

Nasze usługi