Profesjonalne Wsparcie przy Zakładaniu Twojego Przedsiębiorstwa

Na drodze do sukcesu biznesowego, pierwszym krokiem jest zawsze decyzja o formie prawnej Twojej przyszłej firmy. Polskie regulacje prawne oferują szeroki wachlarz możliwości – od jednoosobowych działalności gospodarczych, po złożone struktury grup kapitałowych. Każda z tych form ma swoje atuty i wady, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo, koszty operacyjne i obciążenie podatkowe.

Mając na uwadze wyzwania, z jakimi borykają się przedsiębiorcy na początku swojej drogi, Kancelaria Szostek & Markwitz opracowała holistyczną ofertę wsparcia w procesie rejestracji Twojego przedsiębiorstwa. Zrozumienie unikalnych potrzeb naszych klientów skłoniło nas do przygotowania trzech spersonalizowanych pakietów, związanych z procesem rejestracji firmy.

Proces Rejestracji Twojej Firmy:

Nasza usługa rejestracji obejmuje trzy zasadnicze etapy:

  1. Konsultacje: Rozmowa, która pomoże nam zidentyfikować najkorzystniejszą dla Ciebie formę prawną oraz opcje opodatkowania.
  2. Rejestracja Działalności: Formalne zarejestrowanie Twojego przedsiębiorstwa w wybranej formie prawnej.
  3. Formalności po rejestracyjne: Zajmiemy się wszystkimi dodatkowymi obowiązkami wynikającymi z rejestracji firmy.

Dodatkowo, oferujemy możliwość korzystania z naszych ekspertów w zakresie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Proces rejestracji możemy przeprowadzić osobiście w naszym biurze lub całkowicie zdalnie, dla Twojej wygody.

Czas Trwania Procesu Rejestracji:

Czas potrzebny na założenie firmy może wahać się od jednego dnia do kilku tygodni, w zależności od wybranej formy prawnej i zaplanowanej strategii biznesowej. Wybierając naszą kancelarię, masz pewność, że proces rejestracji przebiegnie sprawnie i bez niepotrzebnych opóźnień i kosztów.

Koszty Rejestracji:

W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej, proces rejestracji jest pozbawiony dodatkowych kosztów administracyjnych. Jeśli jednak decydujesz się na założenie spółki, konieczne będą dodatkowe opłaty sądowe. W zależności od wyboru drogi rejestracyjnej, opłata sądowa wyniesie 350,00 PLN (system S24) lub 600,00 PLN (umowa spółki zawarta przed notariuszem). Dodatkowym wydatkiem mogą być także opłaty notarialne, jeśli wybierzesz indywidualnie sporządzoną umowę spółki.

Kompleksowe usługi dla Twojej Firmy:

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szerszą ofertą usług, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Nasz zespół specjalistów jest tutaj, aby wspierać Cię na każdym etapie Twojej drogi biznesowej.

Zgoda na kontakt
Jak mogę Ci pomóc?

Wypełnij formularz, a jeden z naszych specjalistów odpowie Ci, tak szybko jak to możliwe!

Nasze usługi