Menu Zamknij

O nas

Doświadczenie i skrupulatność – to nasza dewiza. Lata pracy, spędzone zarówno w lokalnych firmach, jak i międzynarodowych koncernach, pokazały nam, jak wiele jest do zrobienia w kwestii rachunkowości. 

Przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę z natłoku obowiązków wobec organów skarbowych. Zamiast śledzić na bieżąco szybko zmieniające się przepisy i spędzać godziny nad wypełnianiem papierów, powierz te zadania nam, a sam skup się nad meritum. 

Poświęć czas temu, na czym znasz się najlepiej i czego wykonywanie sprawia Ci satysfakcję oraz przynosi firmie wymierne korzyści.

Dlaczego Szostek&Markwitz

Biuro Szostek&Markwitz świadczy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie księgowości,
kadr i płac oraz usług pomocniczych dla biznesu. Współpraca z Szostek&Markwitz rodzi dla naszych klientów wiele korzyści, dla przykładu podajemy kilka z nich:

1. Pełna Elastyczność Współpracy

Dla naszych klientów mamy dostępne 24h/7 infolinie hot-line, na których klienci w dowolnej dla siebie chwili mogą zadać pytanie dotyczące swojej działalności dyżurującym specjalistom Szostek&Markwitz.

2. Dedykowani Opiekuni Klienta

Każdy z naszych klientów otrzymuje dedykowanego opiekuna, będącego jego pierwszym kontaktem z Szostek&Markwitz. Z opiekunem klienci załatwiają 100% spraw związanych ze świadczonymi przez Szostek&Markwitz usługami. Indywidualny opiekun, jest dostępny dla klientów w godzinach otwarcia biura.

3. Reprezentacja przez US oraz ZUS

Stres, piętrzące się formalności i niekończące się kolejki potrafią zdemotywować nawet najbardziej wytrwałego właściciela firmy, mając to na uwadze oraz cenny czas naszych klientów specjaliści Szostek&Markwitz reprezentują naszych klientów przed urzędami.

4. Przejęcie odpowiedzialności przez Szostek&Markwitz

Ciągłe zmiany oraz zawiłość prawa podatkowego rodzi wiele niejasności. Specjaliści pracujący w Szostek&Markwitz biorą pełną odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Bierzemy pełną odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojej firmy, dobieramy najlepsze rozwiązania księgowe i podatkowe, a jeśli istnieje wybór, np. pomiędzy różnymi formami rozliczeń – zawsze przedstawiamy Tobie najlepsze rekomendacje i fachowo tłumaczymy, z czym wiążą się podjęte decyzje.

5. Bezpieczeństwo

Dla bezpieczeństwa naszych klientów naszą odpowiedzialność potwierdzamy również wysokim ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. W ten sposób dodatkowo zabezpieczamy interesy Twojej firmy.

6. Oszczędność czasu

Nasze usługi świadczymy  w oparciu o model współpracy wirtualnej. Dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań informatycznych jesteśmy w stanie zapewnić usługi najwyższej jakości. Nasi klienci posiadają stały dostęp do skanów swoich dokumentów, mogą porozmawiać ze swoim opiekunem zarówno za pośrednictwem telefonu jak i skype. Dokumenty dostarczane do biura są za pośrednictwem skanów oraz kurierów. Wszystkie nasze działania motywujemy dostarczeniem naszym klientom optymalnych rozwiązań dla prowadzonego przez nich biznesu.

7. Usługi wspomagające dla biznesu

Dzięki sieci partnerów biznesowych nasi klienci mają możliwość załatwienia wielu spraw za pośrednictwem Szostek&Markwitz. Przykładowymi usługami jakie wspomagają naszą działalność to: pomoc pracodawcy w zatrudnieniu pracowników z zagranicy. Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na stały pobyt/pracę, jest to niezwykle ważne przy obecnym rynku pracy, na którym pracownicy z Ukrainy, Białorusi i innych krajów stanowią coraz większy odsetek zatrudnionych w Polskich firmach. Nasi partnerzy w konkurencyjnych cenach pomogą w pozycjonowaniu i tworzeniu stron WWW, usługach prawnych i innych.

Model współpracy z biurem Szostek&Markwiz

Mając na uwadze różnorodność życia gospodarczego oraz potrzeb naszych klientów, poniższy model współpracy uznajemy za schemat wyjściowy, który dowolnie modyfikujemy tak by nasza współpraca była dla Ciebie możliwie optymalna. 

Model współpracy z Szostek&Markwitz
Skontaktuj się

Jeżeli masz jakieś pytania lub planujesz zlecić nam prowadzenie rachunkowości w swojej firmie, zapraszamy do kontaktu.

    +