Misja Szostek & Markwitz

Jesteśmy kancelarią rachunkową, która pragnie stworzyć miejsce, gdzie przedsiębiorcy (nasi klienci) znajdą różnorodne usługi związane z prowadzeniem firmy – naszych celem jest centrum usług dla biznesu.

Nie jesteśmy zwykłym biurem księgowym. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowego wsparcia w codziennym prowadzeniu Twojego biznesu. Nasza oferta ewoluuje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów, zapewniając im najlepszą jakość usług.

Świadczymy usługi rachunkowe, doradztwo podatkowe, legalizację zatrudnienia i pobytu obcokrajowych, konsultacje biznesowe i więcej. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotowy pomóc przedsiębiorcom w osiągnięciu sukcesu.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, gdzie Twoje potrzeby są naszym priorytetem, a inspiracja do rozwoju biznesu jest na wyciągnięcie ręki. Twój sukces to nasz cel.

Nasz zespół

Biznes to nie tylko liczby i strategie, to przede wszystkim ludzie. W Szostek&Markwitz wiemy, że to właśnie ludzie są siłą napędową każdej udanej firmy. Uważamy, że kompetencje, pasja i zaangażowanie naszych pracowników stanowią klucz do sukcesu naszej kancelarii rachunkowej jak i Twojej firmy.

W naszym zespole kładziemy ogromny nacisk na budowanie relacji opartych na jasnych zasadach i wzajemnym szacunku. Wierzymy, że dobre relacje przekładają się na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów. Dlatego też dbamy o atmosferę pełną zaufania, otwartości i współpracy, która sprawia, że zespół Szostek&Markwitz jest gotowy do podejmowania najtrudniejszych wyzwań.

Przedstawiamy Ci nasz zespół – grupę pasjonatów, którzy są gotowi wspierać Cię na każdym etapie prowadzenia Twojego biznesu. Nasza wiedza i doświadczenie to klucz do Twojego spokoju.

Zarząd

Krystian Szostek

Prezes Zarządu

krystian.szostek@szostek-markwitz.com

Oskar Markwitz

Dyrektor Zarządzający

oskar.markwitz@szostek-markwitz.com

Specjaliści

Agnieszka Szafran

Specjalista ds. księgowości

agnieszka.szafran@szostek-markwitz.com

Agnieszka Chrobak

Specjalista ds. księgowości

agnieszka.chrobak@szostek-markwitz.com

Agnieszka Derlecka

Specjalistka ds. kadr i płac

agnieszka.derlecka@szostek-markwitz.com

Agnieszka Borys

Specjalista ds. księowości

agnieszka.borys@szostek-markwitz.com

Valentyna Lohvynovska

specjalistka ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia

valentyna.lochvynowska@szostek-markwitz.com

Weronika Szczepaniak

Młodsza księgowa

weronika.szczepaniak@szostek-markwitz.com

Kacper Wójcik

Asystent ds. księgowości

Emilia Konieczna

Asystent ds. księgowości

Potwierdzenie naszych kompetencji